Sobota 15.9.2007 v Lounech

    Protože jsem usoudila, že se s Kasem poslední dobou tak trochu "flákáme" :o) byla jsem docela nadšená, když jsme se s Jíťou domluvily, že bychom si udělaly pestrou sobotu v Lounech. Staré autíčko mě naštěstí dovezlo tam i zpět, takže žádné auto-moto katastrofické scénáře se tentokrát nekonaly - naštěstí :o)
    Počasí nám vyloženě vyšlo - bylo fakt nádherně a tak jsme hned po ráno (dopoledne :o)) vyrazili na cvičák. Všichni tři psi si poctivě zatrénovali, dokonce Jíťa měla tolik elánu a energie, že zvládla běhat nejen s holkama, ale zkusila si celý parkur i s Kasíkem.

   S Kasem si nejdřív dali válečnou poradu, jak teda jako poběží a Kase samozřejmě děsně zajímalo, co jako za to :o))) Naštěstí sušené plíce jsou fakt pochoutka, takže mu bylo celkem jedno, že si na chvilku vyměnil paničku :o) A skákání jim fakt šlo!!! Je to super, taky občas vidět svého psa, jak vlastně běhá a skáče :o)))

    Po příjemně strávených chvílích na cvičáku nám pěkně vyhládlo, takže Jíťa dala echo mamince domů a jelo se na kuřátko. Ještě jednou moc moc díky Jitčině mamče za to kuře - bylo fakt světové!!!! No a protože venku bylo stále krásně, rozhodly jsme se, že si dáme ještě alespoň procházku po okolí. Kousek jsme popojeli autem a vyrazili směr Červený vrch. Po cestě jsme se ještě stavili u moře :o))) kde teda parádně foukalo :o))))

    Od moře jsme se vydali do lesa, kde jsem vyplašili místní zvěř, kterou jsme ovšem jen slyšeli ale neviděli - naštěstí, co když to byl kanec že :o))) Jak jsme tak pořád povídaly a povídaly, najednou jsme zjistily, že nejdeme po cestě, ale brodíme se jakýmsi ostružiním a popadanými větvemi. No co vám budu vykládat, probrali jsme možné i nemožné a nakonec jsme si z lesa kousek od moře odnesli toto :o)))) Takže sobota se parádně vydařila a už se těším na něco dalšího podobného!!!