Závody agility -Plzeň Doubravka - 7.10.2007

    Na neděli 7.10.2007 jsme měli naplánované agi závody, tentokrát v Plzni Doubravce, což je z Prahy (kor od nás) naprosto parádní cesta. Vlastně celou dobu po dálnici. Jitka s Bennynkou, Byemkou a Kimem jela také a jako správná závodnice už v sobotu, protože závody trvaly po oba dny. My si s Kasíkem stále ještě na závodníky netroufáme, přesto jsme se ale už nepřihlásili do Začátečníků jako takových, ale aspoň do LA0, což je vlastně trochu lehčí již závodnický parkur a také hodnocený dle opravdových pravidel. V Začátečníkách se někdy toleruje obojek, pamlsek či hračka.
    No jenže "lehká" komplikace tu tedy byla :o) ale lehká je slabé slovo :o))) Já totiž teď bohužel nemůžu běhat, takže bylo jaksi ve hvězdách, zda ty závody vůbec mají smysl. No jen tak jednou mezi řečí jsem se zmínila Jitce, zda by teda, když už běží s tolika psy, nechtěla běžet i s Kasíkem. No a hádejte... prý proč ne, prý je to výzva :o))) No a tak se vlastně zrodil nový tým ve složení Jitka + Kasík.
    Obě jsme vůbec netušily, zda Kas poběží, zda neuteče z parkuru, zda mě nebude hledat a vymýšlely jsme různé strategie. Jedna byla, že já budu stát na jednom místě celou dobu, druhá, že někam zmizím, a že o mě Kas nebude vůbec vědět (to jsme teda nakonec úplně zavrhly, protože on je pan panika a myslím, že by mu překážky byly úplně ukradené). No nakonec jsme zvolily taktiku, že Jíťa s ním bude blbnout a pak jako půjdou na ty překážky, já budu stát u startu a oni ho prostě v pohodě proběhnou.
    Pche, jasně, že to dopadlo super, jsme prostě všichni tři naprostí profíci :o)))))))))))))))))) Nejen, že Kasík s Jitkou krásně blbnul, ale šel s ní v pohodě i na start, v pohodě vyběhl a běžel. Sice v jednu chvilku malinko zazmatkoval, protože mě ztratil z očí, ale na Jitčino zavolání okamžitě reagoval a parkur v pohodě doběhli.
    V kategorii LA0 bylo 8 psů, z toho 6 borderek, 1 kříženec a Kasík. No a Kasík s Jíťou se umístili na úžasném 3. místě, hnedka za dvěma borderkama. No a pak že borderky jsou nejlepší :o))))))))))))))
    Jíťě moc moc díky, že byla tak ochotná a že byla tak dobrá!!! Třeba tě ještě někdy využijem (budem hezky prosit) :o)))))))) A po závodech jsme ještě udělali pár fotek našich hafošů.

Video z běhu je uloženo v sekci Aktivity-Agility.

No a tady je pár akčnějších obrázků, že jim to ale sluší že, jako by k sobě patřili odjakživa :o)))