Co teda vlastně teď děláme.....

    Protože jsem zaznamenala malinkatou stížnost, že jako nic neděláme a že nemáme žádné aktuality :o))) musím to aspoň trochu napravit.
Jak všichni zajisté víte, tak i vrcholoví sportovci si musejí čas od času dát volno nebo tzv. relaxační prázdniny, aby mohli za nějaký čas opět v plné síle nastoupit a porážet všechny své soupeře. Tak i můj vrcholový chlupatý sportovec Kasík dostal naordinovány relaxační prázdniny, ve kterých dočerpá energii a fyzicky i psychicky zregeneruje. A panička samozřejmě taky :o))) Stejnak je počasí tak báječné, že bys ani psa nevyhnal :o) tak se tím snažíme řídit.

Takže co že vlastně děláme.....

Tak asi úplně nejčastěji Kasík spinká. Velikost pelíšku je mu úplně ukradená, protože se stejnak vždycky vyklopí na jednu oblíbenou stranu. Pelíšek sice dostal nový, ale tvrdošíjně trvá na zachování i starého pětiletého a pravidelně a spravedlivě si oba střídá :o))).
     
....a taky spinká :o))) tentokrát pro změnu i s hlavou dozadu...to už ale po chvilce začal i chrápat a rušit nás při sledování televize. Tenkrát ale nespal sám, nýbrž u chatařského stolu psali i další páníčci, kteří tvrdili, že se 100% dívají na telku :o)))

   

...a spinká :o))) ne nebojte, ještě neumřel, ale tady k tomu asi nemá daleko. Oči slastně ve sloup a ve snech honí králíčky nebo fenečky...co já vím....
   
A taky třeba měníme okna, takže se byt rázem proměnil v "jarové" království a otočil vzhůru nohama :o((((. Kasíkovi se na "jarech" teda vůbec nelíbilo, ale zvyknout si musel. Nejvíc trpěl, že tam nebyl jeho pelíšek a dostával granulky v jinou dobu. Sakra, ti psi jsou fakt strašní zvykaři :o)))))))))))

   

No tak já teda na chviličku zamhouřím ty očka, ale žádná pohoda to teda není!!!! Tak ahoj všem aktivním tibetským kamarádům, já si budu užívat své zasloužené spánky :o))))