Teplicko-adršpašské skály

    Tak zase po delší době jsme si s páníčkem udělali turistické dny a vyrazili směr Náchod, přesněji Teplicko-adršpašské skály. Tuhle oblast máme moc rádi a vzhledem k tomu, že tu máme i super ubytování, byl směr jasný.
    Kasík to tu miluje, protože chata je skoro na náměstí, kde se scházejí všichni vesničtí pejsci a vyměňují si informace. No a Kasík, jako správný "vořech" :o) si s nimi hnedle rozuměl a začal nasávat informace a hlavně okamžitě hlídat. Bohužel (nebo bohudík, pro naše sobecké pobavení :o))))) je zahrádka hned u hlavní silnice, kde sice auta jezdí jednou za "uherák", ale cyklistů je tu požehnaně a když Kasíček miláček začal vybíhat i na cyklisty, panička to zatrhla a zavřela branku. Sice plůtek cca 70cm vysoký by Kas hravě přeskočil (už máme na seznamu i 160 cm vysokou překážku), ale asi akceptoval své území a na všechno za plotem jen děsně výhružně vrčel - byla to fakt sranda, protože otevřít v tu chvíli branku, tak asi náš PAN Kas nebude vědět, co si má s těmi vetřelci počít. Zkrátka do role vesničana se pasoval opravdu bravurně! :o)))))).
    Každý den jsme vyráželi do skal, abychom si po náročných dnech vyvětrali své hlavičky, což se nám tedy povedlo. Počasí bylo úžasné a za celé 4 dny jsme potkali pouze jednu turistku, jinak jsme přírodou proházeli absolutně sami. Kasík byl z těch skal naprosto nadšený, skákal jako pominutý z kamene na kámen, ze skály na skálu, až se musím přiznat, že jsem fakt měla strach (já která se nikdy o psa nebojím, protože věřím v jejich šestý, sedmý a stý smysl :o)) Naštěstí známe povel "NE!, OKOLO", který tedy asi zněl na výletech nejčastěji. Nikomu se nic nestalo, ba naopak jsme si to všichni tři absolutně užili.
    Fotečky jsou ale tentokrát jen na Rajčeti..., ale jednu jsem si nemohla odpustit, protože tohohle prokletého motýla jsme pronásledovala asi 20 minut :o) No a jen díky páničkovu kochání se výhledy, jsem ho ulovila :o)...jen chudák Kasík, ten zase stínoval..... :o)))))))))))))

RAJČE - fotky