Silvestrovská procházka

    Letos jsme netradičně plánovali strávit poklidného Silvestra doma a tak jsme si řekli, že musíme v průběhu dne aspoň vyrazit na pořádnou procházku, abychom celý den neproseděli u TV a hory chlebíčků :o)))) Nakonec jsme zvládli úplně všechno, teda procházku, TV i totální hory chlebíčků :o)))
    Protože jsem dlouho nebyli obhlídnout lom Ameriku, která je relativně kousek od nás, rozhodli jsme se prozkoumat tuhle část okolí Prahy. Na Americe jsem byli relativně za chvilku a Kasík už se těšil, jak si bude pobíhat. Chystali jsme se obejít celý lom. Povolená cesta vedla hned vedle pole, což šíleně oceňoval Kasík, protože si v klidu lítal a hlavně stále hledal své oblíbené myšky. Nám už tak moc cesta ideální nepřišla, protože zaprvé nebylo vůbec vidět do lomu a za druhé jsme se brodili příšerným bahnem. Můžu s klidným svědomím říct, že už vím, jak se cítí pes, když má chlupy na packách obalené sněhem :o)))) měli jsme krásné bahenní sněžnice :o)
    Takže jsme opustili povolenou cestu, podlezli plůtek a šli hned po okraji lomu. Nám páníčkům se to líbilo moc, protože se šlo více méně po písku a stále byl krásný pohled na lom, ovšem Kasík dostal útrum v lítání, protože měl "rapla" a lítal dooost nebezpečně okolo srázu. Nakonec jsem to psychicky nevydržela a Kasík šel na vodítko.
    Prochajdu jsme si užili, byli jsme krásně vyfoukaní, Kasík vylítaný a těšili jsme se na chlebíčky :o) Jen to bahno nám trochu kazilo radost a pak před odjezdem proběhlo povinné půlhodinové klacíkování bahna z bot. No to je přeci jasný, že do páníčkova auta nemůžu s bahenníma sněnicema, že :o)))

Více fotek na Rajčeti...