Kasíkova nová kamarádka

    Tak se nám, jak se říká, rok s rokem sešel, ale hlavně uběhlo (konečně) 9 měsíců a Kasulda získal nového parťáka. Přesněji parťačku Elišku :o)))
Elda je zatím tedy fákt hooodně mladá (narozená 25.1.2008), takže Kasík bude muset být ještě chvilku trpělivý. Ale myslím, že se předvedl, jako pravý super pes, protože se i během těch 9ti měsíců krásně přizpůsoboval mému stále většímu hrošímu valení se :o) a jen opravdu občas zapomněl, co je to povel ke mě :o))) (protože celkem rychle zjistil, že já se za ním nikam vláčet nebudu, abych ho potrestala)
    No a přesně dneska poprvé uslyšel mimi pláč (teda řev :o). Byla to docela sranda, protože takhle vyjeveného jsem ho snad nikdy neviděla, ani jeho oblíbené piškotky ho absolutně nezajímaly. Zato špinavé plenky..... no nic :o) Takže Elda má pár lízanců na hlavičce, spokojeně spinká v postýlce a Kasík jí pozoruje. Jaká to idylka, jen aby nám to vydrželo :o)
    Takže teď je jasné, že mi aktualizace bude vždycky trochu trvat, a možná to nebude vždy jen ze psího světa, ale my se tam dopracujem a sna začneme na jaře a v létě zase běhat agility, protože to nám oběma opravdu moc chybí!!!!