Trénink agility v Lounech 8.10.2005

    Na sobotu 8.10.2005 jsme dostali pozvání na agility trénink do Loun. Pozvánku jsme přijali s velkým nadšením a přizvali jsme si i Ivču s Fordem, aby si agility také vyzkoušeli. Počasí nám přálo a tak jsme mohli strávit úžasný den se spoustou pejsků a naučit se spoustu nových věcí v agilitách. Organizace byla skvělá a když se k tomu přidala i bezvadná instruktorka Diana Vyskočilová, bylo jasné, že den bude stát za to.
    Všichni jsme byli rozděleni do skupin - začátečníci - mírně pokročilí - pokročilí. Celé dopoledne jsme poctivě trénovali a díky velké trpělivosti instruktorky jsme byli i chváleni (což jsem s Kasem ve skupině pokročilých opravdu nečekala :o) Zkoušeli jsme pro nás i dost technické sekvence, které bych si ani ve snu nepomyslela, že zvládneme proběhnout. No ale kupodivu zvládli. Po obědě byla připravena i soutěž pro páníčky, kdy jsme se rozdělili do dvojic a zahráli si na psa a psovoda. No a já byla pes :o))) takže už taky vím, že to Kasík jednoduché rozhodně nemá a fakt nechápu, jak ho to skákání a honění může pořád bavit :o)))
    Odpoledne se pokračovalo dále v tréninku, kdy už jsme běhali celé parkury - tedy kladinu, tunel, áčko no a samozřejmě skokovky. Kasík jako správný chlap se mi snažil naznačit, že už ho to skákání asi bavit nebude, že už toho bylo dost a místo překážek si poctivě vždy vyhledal Forda (a že prostor cvičáku byl opravdu velký) a utekl se k němu zachránit. Já si myslela, že už se mu teda nechce spolupracovat se mnou a tak jsem ho jako správná panička-trapitelka :o) prověřila na poslušnosti - k noze-sedni-lehni-zůstaň-štěkej...ten můj chlupáč ale fungoval, jak snad nikdy. Prostě ho přestalo bavit skákání a chtěl dělat něco jiného. Tak už jsem ho dál netrápila, musíme trénovat po menších chvilkách, abych ho neodradila. No a aspoň jsem měla čas udělat si pár fotek.
    Takže Jitko ještě jednou moc díky za pozvání a rádi se ještě někdy zúčastníme!!! Ivče moc děkuji za společnost a Kasík děkuje Fordovi za záchranu :o))).

Kasík     Ostatní pejsci     Soutěž