Expedice Oblík
 

     Na sobotu 3.12.2005 jsme si naplánovali výlet do Českého Středohoří na kopec Oblík. Nazvali jsme to honosným názvem Expedice, protože jsme vůbec netušili, jak bude cesta vypadat a hlavně jsme nevěděli, zda bude mrznout nebo bude hezky. Trasu naplánovala Jitka s Bennynkou a musím nápad moc pochválit!!!
    I přes avizovanou velkou účast jsme nakonec zůstali jen tři se třemi psy. Jitka s Bennynkou, Adélka s Asánkem a já s Kasem. Sešli jsme se na jedenáctou hodinu a již při příjezdu z Loun začalo pršet. Po krátké domluvě jsme se všechny tři paničky shodly na tom, že nejsme z cukru a že pejsany prostě vyvenčit musíme :o), takže akce nebude ohrožena.
    Procházka se tedy nakonec dala opravdu nazvat Expedicí, protože jsme šli v mírném dešti - psům to tedy rozhodně vůbec nevadilo - a celou cestu nás provázel mokrý sníh. Samozřejmě jsme po cestě nepotkali žádné lidi - asi nikdo není takový blázen jako my :o))))) Po zdolání vrcholu jsme se zapsali do místního sešitu, snědli část svačinky, od pořadatelky Jitky dostali diplom a pozornost (samozřejmě i pro pejsky) a od fotografa akce byla mikulášská nadílka. Po cestě zpátky jsme se dozvěděli, že nás čeká báječná polévka u Jitčiny maminky, kde jsem nakonec zůstali ještě na čaj a popovídání. Pejsci si na chvilku zdřímli, ale bylo znát, že to pro ně nebyla žádná náročná akce, takže si začali hrát a dva chlapi se předváděli před jednou ženskou.
    Takže zúčastněným i nezúčastněným musím říct, že to rozhodně nebyla poslední akce a už teď je v plánu další a další bratříčci budou následovat!!! Aspoň se máme na co těšit!!!!!