Mezinárodní výstava v Praze

     Naše kamarádka Adélka se rozhodla, že zahájí s Asánkem (Ch. Asyan Chara Khatakhyi) svou výstavní veteránskou kariéru, a proto jsem se rozhodla, že jí přijedu podpořit a udělat nějaké fotky. Kasíka jsem samozřejmě vzala s sebou, protože nevidím jediný rozumný důvod, proč ho s sebou nevzít! O tu atmosféru spousty pejsků bych ho nemohla ochudit :o)
      Asánek se předváděl výborně a tak zaslouženě získal titul Nejlepší veterán a šel zkusit štěstí i do závěrečných soutěží.
     Velice příjemně jsem si popovídala i s dalšími příteli a osobně mě moc potěšil Obinek (Obi-Wan Sengge), ze kterého se stává nádherný pes, který mimo skvělé povahy se i úžasně předvádí. Věrce držím palce do dalších výstavních klání.
     Odpoledne jsem se ještě byla podívat do pavilonu, kde se běhaly závody agility a opět na mě dýchla ta úžasně přátelská atmosféra, kde se tleská všem pejskům, ať doběhnou bezchybně nebo jsou hned na začátku diskvalifikováni (i diskvalifikovaný pes vždy dobíhá celý parkur - páníček přeci nemůže svého psa o tuhle zábavu ochudit).
     Níže je ještě pár fotek ostatních vystavovaných pejsků, nejsou ale bohužel zachyceni všichni. Snad se mi to povede příště :o).