Setkání se Sherinkem C´Shari Lamleh Legs-Smon

       Když jsem se byla podívat u Radany Sojkové Legs-Smon na štěňátka, úplně jsem se zamilovala do jednoho tibetského kluka. Radana si již předem myslela, že se mi bude líbit, no je vidět, že už mě zná :o))) No a když mi asi za 14 dní volala, že je pejsek přechodně v Praze a ještě k tomu u nás na sídlišti, bylo jasné, že se s ním a jeho paničkou musím setkat.
    Takže jsme se s Petrou (jeho paničkou) domluvily, že se večer až nebudou ta vedra sejdeme, a kluky seznámíme. Tak nějak podvědomě jsem si myslela, že Kasík štěňátko jen očuchá a nebude se dál zajímat...ale to jsem se teda mýlila. Sice je pravda, že už od baráku jsem ho navnaďovala, že jdeme za štěňátkem (no byl úplně šílený a pořád se rozhlížel, co ho to teda jako čeká :o))) no a když před sebou viděl něco malého na vodítku, hned se rozběl.
    No a hned bylo jasné, že oba kluci jsou jedna parta. Jako by poznali, že jsou ze stejného tibetského těsta, ani jeden se nebál a ani jeden se nezdráhal si začít hned hrát. Od první chvíle se úžasně skamarádili a začali se honit a provozovat různé kousací hry. Sherinkovi se obzvláště líbilo kousat Kasovy krátké chlupy :o))). Kasík si nechal líbit úplně všechno, neznalý pozorovatel by snad i řekl, že se Kas štěňule bál :o))), ale byla to spíš opatrnost a jistá rezervovanost, která ovšem po pár minutách úplně vymizela.
    Sherinek je opravdu super štěňátko, je vitální, lítací, kousací a lízací, prostě přesně takový, jaký by měl být. Mimochodem piškotky v mé kapse objevil po pár vteřinách :o))) Myslím, že to bude Pan Tibeťák, přesně takový, jakého bych brala všemi deseti:o)))
    Doufám, že nezůstane jen u tohoto jednoho setkání, a že se nám s paničkou Petrou povede najít si ještě nějakou chvilku a sejít se a i trochu víc si popovídat. Tentokrát to bylo hlavně o mém úplném nadšení a zaslepení z mého favorita :o)))
    No a níže se můžete podívat na pár foteček, které jsem v rychlosti stihla udělat.