Mezinárodní výstava Praha 19.11.2006

    Letošní listopadová výstava v Praze se nám moc líbila. Přijela se mnou i mamča a samozřejmě pan Kasík. Musím tedy opět podotknout, že Kas opravdu postrádá jednu typickou vlastnost tibeťáků a to, nedůvěřivost vůči cizím. Tentokrát se zase projevila jeho láska ke všemu lidskému a vítal všechny, kdo na něj promluvili - a že jich tentokrát nebylo málo :o)
    Já jsem se většinou po delší době potkala s příjemnými známými a protože mi mamča Kase chvilkami hlídala, mohla jsem si nerušeně povídat a při posuzování fotit. Kasík se zase setkal se svými oblíbenci - zejména s Asánkem a Byemkou (která již zahájila svou výstavní kariéru a moc jí to sluší!), jen Anynka nám byla tentokrát skryta. Ale to si zaručeně vynahradíme příště :o)
    Všechny známé i neznámé tímto zdravíme a doufám, že se zase někdy potkáme! A tady je pár foteček....

   Holky Bednářů se tentokrát rozrostly a přivedly s sebou nejen Asánka, ale i jeho "bratrance" Sorbona - desetiměsíčního Zlatého retrívra. Sorbonek byl na svůj věk opravdu klidný a výborně poslouchal. Jíťa samozřejmě přivedla holky obě a Byemce jsme drželi palce při posuzování. Na výstavu se také přišla podívat pětiměsíční krémová princeznička z Targenu (přesné jméno si bohužel nepamatuji - jestli budete někdo vědět, budu ráda za info).

   A pak už se posuzovalo.....