Zimní tibeťácká procházka
 
     Zima je pro mě ideální čas na procházení, strašně ráda mám ten pocit unavenosti a zmrzlosti, který se dostaví po delší procházce na mrazivém vzduchu a pak tu pohodu nad teplým čajíčkem, kafíčkem nebo svařáčkem :o)

     Tak jsem se v sobotu 26.2.2005 domluvila s Radanou Sojkovou, že bych přijela na návštěvu, pomazlit se se štěňátkem, proběhnout psy a hlavně podrbat - to nám jde dobře :o). Super bylo, že Radana se domluvila ještě s Evou Holanovou a tak jsme nakonec byly tři ženský a šest psů - no naprostá paráda!!!

     Radana je naprosto skvělá hostitelka, připravila nám pohoštění jak na Silvestra, jen vínko jsme si nedaly, hold automobilismus vládne světem. S plným břichem jsme vyrazily na procházku po okolí, psi se dostatečně vylítali, my jsme si popovídaly a po příchodu na nás padla přesně ta náladička, kterou jsem popisovala nahoře. Povídaly jsme, pojídaly občerstvení a zase povídaly.... škoda, že je ten den tak krátký!!! Všech šest pejsanů padlo za vlast, jen se chvilkami přesouvali z místa na místo, ale jinak o nich nebylo slyšet.

     Zkrátka, bylo to moc fajn!!!

   

Začátek procházky Musíme všechno, poctivě prozkoumat!

Tak kam mám běžet!!!???

 

Příprava na focení - jen ta Shalunka má pořád jiné starosti :o) Hurá, a máme tam všechny!!!