A co takhle něco obyčejného jako třeba koupání :-)

U nás probíhá psí koupání úplně standardně, tedy namočit, namydlit, usušit, vysušit, dosušit a učesat. K celému procesu jsem si zkusila vzít foťák a hádejte kdo nejvíc trpěl :-) Pravdou je, že fotky namočenýho Kasíka ve vaně jsem radši nedělala, protože to by si už asi opravdu myslel, že jsem se zbláznila. Na konci focení, když jen viděl, že beru do ruky foťák, odvracel hlavu - lišák jeden :-)

Nejhorší stádium je mydlení - to se mi fakt nelíbí :-) Ale hned další nejhorší je okapávání. Musím sedět zabalený v ručníkách a čekat až panička uzná za vhodné přijít mě vysvobodit. Tuhle super radu prý dostala od Radany. Nevím, jestli její holky taky tak trpí, ale já trpím strašně - no jen se na mě podívejte!!!!

     

No děs běs co :-) A na týhle fotce jsem prý už okapal

     

Tak a teď začíná to pravé řádění. Zločin mi kouká z očí a lítám jako splašený.

     

Tak tuhle část mám nejradši!!! To vždycky dělám, že je mi strašná zima, a že nikde jinde než v posteli prostě být nemůžu. A protože je mi zima pořád, musí být se mnou pod peřinou i panička. Ale jinak v posteli vůbec nejsem, protože je mi pořád vedro a spím v průvanu pod dveřmi na dlažkách. Panička je ze mě fakt někdy zmatená :-)

     

A konečně konec trápení a máme tu výsledný efekt. Tak doufám, že si od toho zase na nějaký čas odpočinu, uf!