Návštěva u našich tibeťáckých přátel

 Jelikož můj přítel Honza odjel na dlouhou dobu do zahraničí a již od března jsem doma sama, musím si pečlivě plánovat veškerý svůj volný čas, abych se z té samoty nezbláznila – nejsem na to zvyklá. Snažím se do svých aktivit co nejvíc zapojit i Kasíka, aby si taky trochu užil, když má teď jen jednoho páníčka J

 Protože jsem se už asi opravdu zbláznila do psů a Radana (chovatelská stanice Legs Smon) je na tom podobně, jen tu závislost dovedla do dokonalosti, ke které já se budu muset ještě dopracovat, pozvala mě na návštěvu (samozřejmě i s Kasíkem), abychom trochu podrbaly a v sobotu se jeli kouknout na štěňátka do Mladé Boleslavi k paní Holanové (chovatelská stanice Kipu Kiym).

 V pátek mi cesta do Litvínova celkem dobře uběhla, dokonce jsem ani nezabloudila! Radana už nás čekala i se dvěma černými ďáblíky. Všichni tři tibětáci se vesele očuchali a holky už běželi Kasovi ukazovat, kde vlastně bydlí. Kas po chvilce zjistil, že holky se nenechají otravovat a tak byl vcelku klidný. Samozřejmě se to neobešlo bez očůrání velké kytky v Radanině bytě, ale naštěstí ji už měla zajištěnou proti hrabání holek a tak Kas označkoval jen hadr J Večer jsme pěkně poklábosiliy a probraly snad i to, co nejde. Holky se střídaly ve spokojeném spinkání na sedačce a Kas jako doma spal u dveří, to aby nemusel pořád hlídat, jestli náhodou někam nepůjdeme.

 Ráno jsme všichni vyrazili do Mladé Boleslavi na štěnátka. Na zahradě u Holanových se nám pak nasktl překrásný pohled. Lítalo tam pět dospělých tibeťáků a kolem poledne, když bylo hezky se přidalo ještě pět štěnátek. Na Kasíka byly čtyři ženské až až, tak se radši věnoval štěňulím.