Novinky 2007


17.12.2007 Všem našim přátelům přejmeme krásné prožití vánočních svátků a ten nejlepší vstup do nového roku 2008.

3.12.2007 Protože se nám tak trochu množí dotazy, co vlastně děláme...tak jukněte do Fotogalerie, ať víte, jak si užíváme :o)))))))))))))))
29.10.2007 Do Fotogalerie jsou vložené další fotky z agi závodů v Plzni. Tentokrát jsou trochu akčnější. Posuďte sami jak to Jitce s Kasíkem nejen jde, ale i sluší!!!! :o)
20.10.2007 Hurááá, konečně mám uzdravený počítač :o) takže můžu zase vesele aktualizovat. V neděli 7.10.2007 jsme byli s Kasíkem na závodech agi v Plzni. Jak to všechno dopadlo se dozvíte ve Fotogalerii.


16.9.2007 V sobotu jsem si s Kasíkem udělali výlet do Loun za holkama (JBB :o)). Jak to celé probíhalo s můžete dočíst ve Fotogalerii.


12.8.2007 Ve Fotogalerii je pár aktuálních fotek Kasíka z našeho minulovíkendového návštěvnického maratónu :o)
25.7.2007 Tak tu máme dlouho odkládanou aktualizaci o naší dovolené v Nízkých Tatrách. Užili jsme si to parádně od adrenalinu s autem, přes myšky až po nádherné túry v horách. Více jako obvykle ve Fotogalerii...


13.6.2007 Dvě soboty za sebou - 2. a 9.6.2007 - jsme se s Kasem zúčastnili závodů agility v Začátečních. Jednou v Praze Kyjích a jednou v Roudnici nad Labem. Krátká zpráva je ve Fotogalerii a videa z běhů najdete v sekci Aktivity - Agility.


25.5.2007 Ve Fotogalerii je vložen druhý díl "seriálu" Jak Kasíkovi dorůstá srst. Tak kdo máte zájem, jukněte. Doufám, že ve finále nebudete všichni zklamaní :o))))))))))))
14.5.2007 V sobotu jsme byli s Kasem na závodech agility v Táboře "O Žižkovo oko". Startovali jsme opět v Začátečnících mezi 10ti dalšími týmy. K mé velké radosti jsme skončili na 3. místě, hned za dvěma borderkama :o) Celý běh se mi zdálo, že Kas běží na jednu stranu docela rychle, že jsem měla co dělat mu stačit, ale na druhou stranu, že běží jen tak "na půl plynu". Mé zmatení rozuzlila až Jitka, kdy mi sdělila, že jsme skákali překážky na Media :o) a mě se to zdálo nějaké nízké :o) Asi chtěli začátečníkům to jejich skákání ještě více ulehčit :o)
V sekci Aktivity - Agility je přidáno nové video ze soboty.

8.5.2007 Léto je již opravdu tady, takže je ideální čas na turistiku. A protože si to nemyslím jen já :o) zorganizovaly jsme rychlou báječnou mezinárodní dámskou jízdu :o)Více ve Fotogalerii...


29.4.2007 Po několika hektických dnech jsme si všichni tři užili nádhernou pohodu... Krátké povídání ve Fotogalerii...


8.4.2007 V sekci Aktivity - Flyball je přidána nová fotka (už ne tak rozmazaná :o) a hlavně jsou přidána videa z našich tréninků. Nety a Jitce moc děkuji!
4.4.2007 Poslední březnový víkend jsme si řádně užili. Více se dozvíte ve Fotogalerii.


16.3.2007 V Aktivitách je přidán náš nový sportík - Flyball, ve kterém zatím hodláme pokračovat :o) Zatím je popis velice krátký, ale časem přidám i informace o co se přesně jedná, kde cvičíme...atd...atd
11.3.2007  O víkendu jsme vyrazili s páníčkem na povedený výlet, více ve Fotogalerii...
V Linkách je odkaz na novou chovatelskou stanici TT Dasas Jan. Sendy je Kasíkova polosestra :o)


9.3.2007 Tak jsem také zprovoznila "Rajče" a fotky, co se nevejdou sem, budou tam :o) Takže můžete juknout na první várku ze Zdolávání Milešovky. "Zde"
5.3.2007 ....více ve Fotogalerii.....
4.3.2007 Aktualizovala jsem sekci Linky, kde máme odkazy na další tibeťáčky, kteří mají své stránky. Samozřejmě budou i další novinky, ale příprava si žádá trochu času. Zatím jen první fotka :o)


3.2.2006 Tak zase po dlouhé době aktualizace :o)
Od začátku nového roku se samozřejmě událo spoustu nového  (ne až tolik v psím světě, ale spíše v lidském - hlavně v práci :o))), takže trochu nebyl čas, ale už to napravujeme :o)
* Již delší dobu uvažuji, že bych mohla ukázat, jak vlastně roste tibeťákům srst, když jí ostříháte, a tak máme ve Fotogalerii první díl seriálu "Kasík - dorůstání srsti".
* O víkendu jsme po delší době vyrazili na pořádnou prochajdu, tentokrát s ridgebacky. Původně jsme chtěli tak maximálně na 2 hoďky, ale nakonec se z toho vyklubalo 3,5 hodiny bahnitým terénem, takže jsme byli všichni uťapkaní a vyfoukaní :o) Kasík samozřejmě využíval všechna místečka s posledním sněhem a nakonec doma úplně odpadl :o) jukněte do Fotogalerie.
* No a protože jsem před časem na fóru Mujpes slíbila, že vyrazíme na trénink Flyballu (abychom zjistili o co přesně jde), tak jsme tedy vyrazili. Protože tibeťák se k dobrým aportérům rozhodně neřadí, tak jsem myslela, že po prvním tréninku zjistíme, že tohle pro nás tedy fakt není, jenže Kas mě opět překvapil. Byl strašně mooooc šikovný a na konci mi jedna super trenérka řekla: "Áaaa takže jsme zjistili, že panička umí opravdu i křičet (jako v zápalu boje - motivačně :o) a na pejska to funguje - podívej jak běžel, takže příště vás tu čekáme.....! takže prostě musíme jít znovu :o))) a dávám si další limit - tři tréninky a uvidíme :o))) více časem......


28.12.2006 Bilancujeme rok 2006

Jako slovo úvodem musím říct, že jsme si rok 2006 opravdu užili a děkuji všem přátelům a známým, kteří mi v tom užívání pomáhali.

Naučili jsme se zase něco více v agility, ale houpačka a slalom stále nejsou našimi dobrými kamarády, takže nám zbývá ještě spousta trénování na příští rok. No a kdyby nám to náhodou šlo dobře, ráda bych v roce 2007 vyrazila na nějaký opravdový závod. No ještě uvidíme.

Co se týká dogdancingu (tanec se psem), tak sice nějaké "psí kusy" zkoušíme, ale naše hlavní motivace je dohnat Adélku s Asánkem a pokusit se vymyslet něco, co ještě neumějí :o)))) Takže tancování si jen tak užíváme, ovšem bez piškotku ani packu nedáme :o))), takže nic moc :o)

Také jsme si vyzkoušeli poloviční dogtreking (50 km), jsem za to ráda, ale teď aspoň vím, že 50 je absolutní maximum a určitě i nadále zůstaneme jen u midů. Tímto smekám klobouk před těmi, co zvládají normální trasy - longy.

A aby byla příští rok taky nějaká sranda, tak zkusíme nějaký neoficiální trénink coursingu - jsem zvědavá, zda Kas vůbec poběží :o))) Určitě dám vědět, až na nějaký termín narazím, třeba se někdo přidáte.

Takže už se s Kasíkem těšíme na celý rok 2007 a těšíme se samozřejmě i na setkání s TT přáteli!!!

Do Fotogalerie jsem přidala nové fotky z předvánoční procházky

Novinky 2006


17.12.2006 Tak se zase rok s rokem sešel a máme tu opět Vánoce. Všem přejeme, hlavně klidné a spokojené svátky, spoustu pohody a hodně dobrůtek pro chlupaté miláčky :o)))


20.11.2006 V neděli 19.11.2006 jsme se byli již tradičně podívat a Mezinárodní výstavě v Praze Letňanech. Jak jsme si to užili se dozvíte z krátkého příspěvku ve Fotogalerii.


1.11.2006 Do sekce Linky jsem přidala odkaz na výborné stránky o Tibetských teriérech, kde najdete spoustu zajímavého. Stránky jsou často aktualizovány a dávají vědět, co je ve světě TT nového a spoustu dobrých rad, zajímavostí a informací.


22.10.2006 Minulý víkend (13.-15.10.2006) jsme se zúčastnili dogtrekingového závodu Witko Sapa ha Cross 200. Více se dozvíte ve Fotogalerii.


9.10.2006 Tak máme za sebou 3. ročník 4kol. Tentokrát se Kasík nesmyslně (on měl ovšem naprosto jiný názor) zamiloval do princezny Ashar :o))), takže měl zákaz lítání a tudíž jsem neměla volné ruce na focení, takže foteček je opravdu pomálu. Naštěstí mě zastoupili jiní, tak můžete kouknout na stránky Jitky, Adélky a Evy. Mých pár kousků najdete kliknutím na fotku níže.


4.9.2006 Ve sekci Fotogalerie je pár foteček, jak si Kasík užíval své čtvrté narozeniny :o)


31.8.2006 Do sekce Linky jsme přidali odkaz na pejska Bonriho. Paničku Lianu móóóc pozdravujeme a doufáme (Kasík zaručeně také), že se snad někdy potkáme!!!
22.8.2006 O tomto víkendu jsme vyrazili do Jablonce na Nisou. Byl to parádní a pohodový víkendík. Více ve Fotogalerii.


13.8.2006 Tento víkend jsme uskutečnili dlouho plánovaný výlet do Harrachova v Krkonoších. Krátké vyprávění a fotky najdete ve Fotogalerii.


30.7.2006 Na víkend jsme si s Kasem naplánovali výlet do Krkonoš, na Sněžku a okolí. Jak to všechno probíhalo se můžete dočíst ve Fotogalerii.
Také jsem do sekce Linky doplnila odkaz a diskuzní fórum na Mujpes, věnované Tibeťákům - pojďte se přidat!


8.7.2006 Od úterka 4.7.2006 do pátku 7.7.2006 jsme byli od Jitky Kržové pozváni na mini agility tábor v Lounech, které organizovala, a jako instruktora si pozvala Dianu Vyskočilovou. Jak to všechno probíhalo se dočtete ve Fotogalerii. Za fotečky Kasíka moc děkuji Jitce, Verče a Adélce.
     Fotky ostatních pejsků budou v druhém kole :o))) těch fotek je opravdu nějak hodně a nevím, které vybrat :o)))


2.7.2006 Tak jsem zase jednou na naše odpolední příjemné venčení s ridgebačkou Calmou a její paničkou Klárou vzala foťák a udělala pár foteček. Podívat se na ně můžete ve Fotogalerii.
28.6.2006 Dnes jsme měli s Kasem společné rande :o)) Měla jsem to štěstí a mohla jsem se znovu setkat s svým favoritem C´Shari Lamleh Legs-Smon (Sherinkem) a jeho paničkou. Pejsek je z chovatelské stanice Legs-Smon Radany Sojkové. Jak naše setkání dopadlo se můžete dozvědět ve Fotogalerii.


21.6.2006 Jelikož se u nás neděje nic závratného, ve vedru se nám (tedy hlavně mě) nechce ani na žádné dlouhé výlety, zaktualizovala jsem aspoň sekci O nás. Dalo by se to i nazvat "Tak jde čas".
     Kasík je ovšem akční i v tohle hrozném vedru (i když vždy jen chvilku) a jak je vidět na téhle fotce - honit se s páníčky bude asi milovat vždy. Ti rarášci, co mu koukají z očí, tak ty tam opravdu má :o)))))
     Jinak zdravíme dvě mladé tibetské slečny v nových domovech!!! Byemu Kipu Khyim a Bhoomi Lamleh Schambala. Kasík už se prý na obě moc těší :o)))))

21.5.2006 Tak abychom neztratili kondici, tak jsme se opět vydali na závody agility do začátečníků. Tentokrát se nám dařilo o malinko lépe :o))) Více ve Fotogalerii.
V sekci Aktivity - Aglity jsou vložena nová videa z agi závodů. První od Jitky z Chomutova a druhé od Adélky z Chuchle. Holky, moc moc díky!!!


15.5.2006 Tak máme za sebou první oficiální agility závody v Začátečnících. Kasík předčil mé očekávání a neutekl z parkuru, což byl můj závodní cíl :o)))))))))))))) Více ve Fotogalerii.
10.5.2006 O prodlouženém víkendu jsme byli na chatě a u lesa byla louka plná pampelišek. Kasík si to vyloženě užíval a lítal jako čmelák opylovač, protože, když jsme přišli domů, byl žlutý jako sluníčko (co bylo horší, že to vůbec nešlo dolů :o))) Pár fotek je ve Fotogalerii.


30.4.2006 Tuto neděli jsme se byli podívat na Mezinárodní výstavě v Praze a podpořit naší kamarádku Adélku s Asánkem. Na fotky se můžete podívat ve Fotogalerii.


27.4.2006 V sobotu 22.6.2006 jsme s Kasem přijali pozvání od Jitky a vydali se trénovat agility do Loun. Nakonec se k nám přidala i Adélka s Asánkem a Petr s Kimem a užili jsme si báječně celý den. Jak to probíhalo se můžete dočíst a prohlédnout si ve Fotogalerii.


17.4.2006 Na Velikonoce jsme jeli (jako skoro vždy) na chatu. Protože víkendík byl prodloužený a dalo se toho tedy stihnout víc než obvykle, zkusili jsem natrénovat i nějaké ty agility překážky - hlavně již ve "velkém" provedení. Více ve Fotogalerii.
* Na konci stránky je ke stáhnutí i amatérské video :o))
* Také jsou trochu dodělané linky - přidáno víc odkazů


12.4.2006 Uplynulý víkend nám přálo počasí a tak jsme vyrazili na první jarní výlet na Karlštejn. Více ve Fotogalerii. Zároveň do sekce Aktivity - Dogtreking budu přidávat výlety, které jsme absolvovali i s popisem trasy. Takže je tam první jarní :o)


29.3.2006 Dneska jsem si na odpolední venčení vzala s sebou foťák - jen tak, že jsem ho už dlouho nevzala a povedla se mi jedna fotka, kterou prostě nešlo nedat na stránky :o) Zaprvé nechápu, jak to můj foťák mohl zvládnout, za druhé je docela vtipná a za třetí i okolnosti byly vtipné :o) No podívejte se do Fotogalerie.
 


19.3.2006 Do sekce Linky jsem přidala odkaz na stránky Bennynky a její budoucí tibeťácké kamarádky (mimochodem, stránky jsou moc povedené!!!), pak odkazy na některé stánky týkající se agilit a na akčního pejska Maxíka.
12.3.2006 V neděli jsme vyrazili do opět zasněžených plání. Více ve Fotogalerii.

15.2.2006 Setkání po letech aneb psi nám to ještě víc usnadňují...tak nějak by se dala pojmenovat naše poslední sobota. Více ve Fotogalerii.
 


4.2.2006 Úplně jsem zrevidovala sekci Aktivity. Všechny texty jsou aktualizovány a zároveň je přidán odkaz na Dogdancing. Vím, že tibeťák není zrovna stvořen pro tuto činnost, ale proč to nezkusit jen pro pestření všedních dní... a myslím, že budete překvapeni, co váš pejsek zvládne při správném vedení a správném nadšení ze strany páníčka....
2.2.2006 Do sekce Linky jsem přidala odkaz na stránky Kasíkovy sestřičky Korinky

25.1.2006 Tak jsem konečně přidala pár fotek z běžek :o))) Kéž by bylo zase takové sluníčko a teplíčko :o)))
24.1.2006 Naše kamarádka Radana Sojková - chov. stanice Legs Smon vytvořila další číslo Občasníku pro příznivce Tibetských teriérů. Najdete tam spoustu zábavného, poučného, zajímavého a taky fotečky. Stáhnout si ho můžete na Radaniných stránkách Legs-Smon.


Jelikož mám poslední týden a něco samé dny " blbec" a nějak jsem si fotky z běžek pozapomněla v práci, dám sem aspoň malou aktualitku z víkendové prochajdy - to ještě nebyly mrazy :o))) takže se foťák dal udržet v ruce. Více ve Fotogalerii.
16.1.2006 Tak máme za sebou rok 2005, který se nám vydařil. Užili jsme si spoustu legrace, příhod a dobrodružství, poznali jsme nové přátele a známé, jsme zase o chloupek zkušenější a zase jsme zjistili, co vše ještě neumíme a nevíme. No, Kasík si tedy žije svůj spokojený život a panička se občas snaží, občas tápe.... no prostě život. Takže se oba těšíme, a zde myslím, že můžu s klidným srdcem mluvit i za Kasuldu, co nám další rok přinese. Takže hurá do toho!!!!

Tak jsme nový rok 2006 zahájili výměnou granulek, protože ty dosavadní Kasovi moc nevyhovovaly (loudil víc než obvykle :o))) takže jsem dnes udělala test, které že by si tedy vybral. Původně jsem ho chtěla fotit v sedě, ale vzhledem k tomu, že už skoro 2 dny nejedl, vrátili jsme se z návštěvy zverimexu (se spoustou králíčků - naštěstí za sklem :o))) a z dlouhé procházky, nebylo možné po dobrém Kasulu udržel v sedě :o)...tak tedy výběr granulek v leže.

A absolutní favorit - takhle jsem ho hltat granule snad nikdy neviděla :o) jen nevím, proč ho zaujaly ty nejdražší :o)))

Jooo a pro dotazovače... fotky z běžek budou, ale ještě prosím strpeníčko, nějak není více času, máme totiž zamrzlý rybník a bruslení v noci a ještě se psem je fakt paráda!!!

 

Novinky 2005


13.12.2005 O víkendu jsme se zúčastnili Předvánočních procházkových závodů, které organizovala Psí škola BaD. Nálada byla opravdu moc přátelská, sešlo se spousta pejsků s bezva páníčky a celodenní program byl naprosto úžasný. Procházka trvala skoro 5 hodin a během ní jsme plnili spoustu úkolů, při kterých se zapotili nejen psi, ale často i páníčci. Závěrem nás kupodivu (bylo nás kolem 20ti psů a k tomu spousta lidí) přijala jedna příjemná hospůdku, kde byly vyhlášeny výsledky. Na stupních vítězů jsme se sice neumístili (hlavně díky paničce :o) která má teoretické mezery :o), ale i tak jsme získali diplom a mlsky pro mě i Kasíka.Takto příjemných sobot by mohlo být více. Organizátorům moc moc děkuji a moc rádi se zúčastníme nějaké další akce. Pár fotek najdete i ve Fotogalerii.


3.12.2005 Expedice Oblík. Na sobotu 3.12.2005 jsme naplánovali malý výlet na kopec Oblík a honosně jsme to nazvali Expedice.... Pokud se chcete dozvědět více a vidět pár fotek, podívejte se do Fotogalerie.


13.11.2005 V linkách je přidán odkaz na souhrnnou stánku o tibetských teriérech na Slovensku. Martině Adamekové za stránku moc děkujeme a držíme palce, aby ve snažení vytrvala. Stránky jsou moc super!
Zde je ještě přidána fotka Kasíka a jeho kamarádky Sáry z předminulého víkendu. Kéž by se nám aspoň na chvilku vrátilo to báječné babí léto :o)

7.11.2005 Stránkám jsem udělala nový kabátek. Brzo přibudou i nové zážitky ze života pana Kasuldy :o)


18.10.2005 Ve Fotogalerii přidány fotky ze sobotního setkání tibeťáčků a jejich přátel.
13.10.2005 V sekci Fotogalerie je přidáno povídání z tréninku agility v Lounech a samozřejmě i fotky.  Jelikož se na nás přijela i na chvilku podívat Radana Sojková a chytře si s sebou vzala kameru, máme i hotový klip. Za něj díky moc Radaně!!! Najdete ho v sekci Aktivity.
8.10.2005 Dneska jsme s Ivou, Fordem a Kasem byli na báječné agility sobotě. Akce byla opravdu vydařená a největší dík patří všem organizátorům (hlavně Jitce Kržové a instruktorce Dianě Vyskočilové)!!!
Kasík mi sice sdělil, že jestli se nebudu víc snažit, vymění mě za Forda :o))), ale i tak to opravdu stálo za to!!! Fotky a povídání dodám později, chtěla bych spojit svoje fotky s fotkami ostatních, aby "reportáž" byla úplná.


27.9.2005 Tak se zase rok s rokem sešel a s Radanou Sojkovou bychom vás rádi pozvali na Podzimní setkání tibetských teriérů - více se dozvíte kliknutím na fotku.


11.9.2005 Tak jsme s Kasem "zdolali" svůj první dogtrek. :o) Šli jsme a Ivčou a Fordem a chtěli jsme si "procházku" spíš užít - žádné závodění. Osud si ale řekl, že to prostě bude jinak, než si myslíme... Pokud chcete vědět, jak to vlastně bylo, jukněte do Fotogalerie. Také spoustu fotek najdete na Fordových stránkách.
4.9.2005 Kasíku dodatečně všechno nejlepší k tvým třetím narozeninám!!! Ať nám děláš stále takovou radost jako doposud!!! Narozky jsme oslavili lítáním po lese s Fordem - což je pro Kase ta nejlepší odměna. No a pár piškotků taky padlo... :o)
Ve Fotogalerii je malá koláž z tohoto víkendu.


22.8.2005 Konečně jsem do Fotogalerie dodala fotky z naší skvělé dovolené v Malé Fatře. Musím potvrdit vám znalým, že TT je opravdu horský pes. Nicméně Český strakáč se rozhodně nenechal zahambit a v postroji šlapal naprosto báječně, dokonce tak, že panička Ivča do kopců skoro letěla :o) Kasík se taky snažil, ale když získal vedoucí pozici, evidentně na Forda čekal :o))) Všem turistům (i těm malým) dovolenou se psem v horách vřele doporučuji!!!

24.7.2005 V sekci Aktivity je vloženo pár nových informací o činnosti, pro kterou jsem našla zalíbení - dogtrekking. Zatím jsme ještě žádný závod neabsolvovali, ale turistikujeme často a rádi, tak snad se nám něco poštěstí. Dokonce jsme našli nadšence, kteří do toho jdou s námi, ale na podrobnosti je ještě času dost. Zatím se můžete juknout, v čem tato aktivita spočívá a co je k ní potřeba.


Kasík na výletě na Karlštejn


18.7.2005 V sekci Fotogalerie je vloženo pár fotek z tréninku agility. Konečně jsem s sebou měla osobního fotografa Honzu, který neúnavně mačkal spoušť. Kasík dokonce i přes šílené vedro báječně skákal a páníčkovi se bezvadně předvedl :o)
Určitě se také podívejte na stránky Radany - Legs-Smon, kde je opravdu MÓÓÓC!!! povedené povídání se spoustou fotek z našeho společného výletu do Českého ráje. Radano, fakt klobouk dolů - je to SUPER!!!

10.7.2005 V sekci Fotogalerie je vloženo nové povídání se spoustou fotek z prodlouženého víkendu 2.-6.7.2005 v Českém ráji.
19.6.2005 Sobotu 18.6.200 jsme strávili v Soběslavi na klubové výstavě tibetských teriérů a odpoledne na přátelském setkání příznivců tohoto úžasného plemene. Ve Fotogalerii jsou dva nové odkazy na fotky s krátkým povídáním. Kéž by takovýchto víkendů bylo víc! Už teď se těším na příští rok!
7.6.2005 Nová fotka na hlavní stránce a v sekci Linky je přidán odkaz na Asíka (Asyan Chara Khatakhyi) :o)
1.6.2005 Upravena sekce Aktivity. Jsou přidány nové informace o agilitách a pro ukázku, jak jsme šikovní :o))) je přidáno video z neoficiálního klubového závodu. Velikost je ale značná (7,8 MB), takže je to jen pro vás, co máte dobré připojení nebo pro vás trpělivé :o))))
22.5.2005 Do Fotogalerie je přidáno pár nových fotek.
19.5.2005 Upravena sekce Aktivity. Je přidáno krátké pojednání o tom, co jsou to vlastně agility a odpovědi na nejčastější otázky. Také je přidána nová úvodní fotka.
15.5.2005 V sobotu 7.5.2005 jsme s Kasíkem absolvovali naše první agiliťácké závody (neoficiální klubové). V sekci Fotogalerie je o nich přidáno povídání a pár fotek.
6.5.2005 Po ostříhání Kasíka jsme se museli jet pochlubit na chatu, co na to budou říkat naši kamarádi a hlavně jak se to bude líbit Kasovým psím kámošům. Já jsem sice nějaké fotky udělala, ale Fordova panička Ivča je ve focení stále nedostižná, takže se pochlubím cizím peřím a dávám na obdiv dvě její fotky.
Víte jaké má váš pejsek oči :o) (no jasně, že jo!!!), ale takovouhle krásu jsem si za ty skoro 3 roky neuvědomila :o)

Kasíkovu oblíbenci Fordovi, vůbec nevadilo, že je ostříhaný, ba naopak. No a o klacík se svorně dělí dále :o)


25.4.2005 Tak mám pro vás jedno překvapení :o) Pro někoho milé, pro někoho nemilé, ale každopádně překvapení. Rozmýšlela jsem se hodně dlouho než jsem k tomuhle "šílenému" činu přistoupila, ale vedla mě k tomu spousta důvodů.Tak třeba - nadcházející teplé počasí, život ve vyhřátém paneláku, ale hlavně zvyšující se množství našich turistických a sportovních akcí. Prostě to nebudu natahovat... Jukněte ještě do Fotogalerie. Ohlasy mailem nebo do návštěvní knihy :o) Ale šetřete mě :o)))))


24.4.2005 Upravena sekce O nás a přidány fotky našich kamarádů....
2.4.2005 tak jsme konečně byli na tom slibovaném cvičáku ve Stodůlkách. Sice jsem se tam chystala už minulý víkend, ale nějak jsem si popletla cestu a skončila jsem na úplně jiném, kde shodou okolností byla hodina ve stejnou dobu :o) Tento víkend jsem si pro jistotu cestu napsala na papírek :o) a všechno dopadlo bez problémů. Dokonce to vypadá, že tu budem moci trénovat i agility. Hned na první hodině Kasík objevil kamarády - kupodivu psy a kupodivu jednoho agiliťáka, jako kdyby to tušil :o) Více na záložce Aktivity.
1.4.2005 Do Fotogalerie přidány nové fotky z venčení s kamarádkou Calmou. Už konečně začínají být krásné dny, takže si užívají nejen pejsci, ale i paničky :o) Takové pivečko na zahrádce.....
Také je vyměněna titulní fotka za smějícího se Kasíka :o)

20.3.2005 Do Fotogalerie přidány nové fotky z výletu s Forďasem do Prokopského údolí. Neděle se nádherně vydařila, tolik sluníčka nadchlo nejen nás paničky, ale pejsani taky lítali, jako by jim křídla narostla :o)