Novinky 2008


12.10.2008 Tak koukám, že kolem nás to jen lítá. Liana s Bonrim zmákli svůj první (a určitě ne poslední!) dogtrek LONG, Jíťa s holkama skáče agility jako profík, hlavně tedy Byemce gratulace, Adélka s klukama poctivě trénuje a aktivně se zapojuje do "psího" dění, máme také spoustu krásných štěňátek (jako TT, my nemáme žádná :o))))) no a výstavních úspěchů je nepočítaně. Všem moc gratulujeme!!!!
     No a jak u nás? Tak hlavně (již je to nevyhnutelné to zveřejnit :o)))))))))))))) z Kasíka se definitivně stal pes domácí, společenský, doprovodný, hlídací, zkrátka domácí mazlíček. Už to tedy není sportovec každým coulem, byť pohyb mu tedy rozhodně cizí není, ale již se sporty nezabýváme organizovaně, nýbrž jen soukromně. To organizované - vrcholové přenecháváme mladším :o)
     Více ve Fotkách.....

17.7.2008 Tak se zase po hodně dlouhé době hlásíme :o)) No jo, nějak se nám ovšem lepí smůla na paty, tak stále doufám v lepší zítřky, jednou to prostě prolomit musíme.Tak samozřejmě na psí akcičky už není tolik času jako dříve, ale chuť je stále, takže se snažím a kloubím a plánuju. Jenže jedny agi závody jsme museli zrušit kvůli nemoci (mojí), návštěvu výstavy jsme museli zrušit kvůli nemoci (Elišky) a ani na chatě jsme moc skákat v poslední době nemohli, protože Kasík měl seříznutý polštářek - no prostě místo akčnosti jsme tři lazaři :o)))
     Povětšinou jsme na chatě (takže bez netu) a snad začnu i trochu víc fotit (babičky mi hubují, že nejen že nemají fotky staršího vnuka (Kasíka :o))) ale nemají ani fotky mladší vnučky (Elišky), tak s tím focením budu muset asi vážně něco udělat. No a důsledek lenosti je, že nemám ani čím aktualizovat :o)))
     Každopádně ve fotogalerii je aspoň aktuální obrázek (kdy ještě bylo hezké počasí)jak se máme. Také jsem na rajče hodila pár aktuálních fotek Eldy (ale pod heslem), tak kdo by snad měl zájem, písněte na mailík (kailas@seznam.cz) ráda heslo pošlu (ale úplně veřejné to mít nechci). Aspoň mi třeba někdo napíše :o))))))))

19.5.2008 O víkendu jsme si konečně po dlouhé době zaskákali. Jaké to bylo se můžete podívat ve Fotkách.
2.5.2008 Hurá, hurá, počasí se nám již vylepšuje :o))) Tak u nás je spousta novinek. S Kasíkem začínáme pomalu zvyšovat naší kondičku, už jsme se informovali, kdy probíhají hodiny agilit, tak snad brzo začneme trénovat. Už jsme byli i na chatě, tak asi příště už vytáhnem překážky, ať máme novou zábavu. No a taky jsem shodila Kasíkovi kožíšek :o))) zatím jen neumě nůžkama; na strojek je ještě brzo, to by mu byla zima.
Eliška už se také trochu zlepšila - snad je ta tříměsíční kolika už za námi - je děsně hejbací (fakt ani minutku není v klidu, to si asi ještě užijem :o) a taky je děsně ukecaná :o) no co, má být po kom, že :o))) Ve Fotkách je pár nových obrázků.

23.3.2008 Nemůžu si to prostě odpustit a musím sem dát jeden úplně nepsí příspěvek. Včera jsem si pohrávala s foťákem a fotila vše co se dalo, no a musím teda uznat, že Kasík se sice tváří děsně otráveně, když ho moc dlouho otravuju s pózováním, ale Eliška to teda dotáhla ještě dál. Pokud máte zájem jukněte SEM.
20.3.2008 Tak nás navnadilo počasí minulý týden, že snad je už jaro tady, ale ono houby. Zase kosa a dokonce sníh...ale jsem optimista a doufám, že je to již definitivně poslední. Takže venku se toho moc dělat nedá, tak jsem hodila do Fotek aspoň nějaké aktuální z domácího prostředí. Kasík je už s Eliškou jedna banda, chodí si k ní lehat na deku a když řeknu "Kde je Eliška" tak už ví, co to znamená a chystá se loupežnicky Eldu oblízávat :o))) (což mu teda moc neprochází, přeci jen venku líže různé hnusy :o))) ale mě pusinkovat může - to aby mu to nebylo líto :o))
27.2.2008 U nás stále žádná změna :o( Hlavní náplní je přežít šestinedělí. Přeci jen jsem byla zvyklá být stále venku a teď trčím stále doma. Ale bude líp, už mi to začíná být jasné :o) Eliška má za sebou první měsíc a první kilo navrch (je to děsný jedlík - po tatínkovi :o))) a Kasík samozřejmě nemůže být pozadu, takže na návštěvě zločinecky vyhledal pekáček s kuřetem, pekáček si otevřel a kuře sežral (teda jen jednu větší porci :o))) No a teď granule neeee :o) Ve fotkách jsou aktuální obrázky.
19.2.2008 Tak u nás zatím žádná velká změna. Eliška spinká, blinká, papá a kaká :o))) no a taky brečí, že :o) a Kasík se nesmírně těší na venčení a už ví, že bez Elišky já nechodím, tak jí stále kontroluje, jestli jí taky nesu (nemáme výtah). Kasík asi nemá tak silné nervy jako já (kupodivu), protože když Eliška brečí o něco déle, tak odchází z pokoje a vrací se až když je klid. No a ve Fotkách je pár společných aktuálních fotek. (Jen omluvte kvalitu, stále fotíme ještě bez blesku)

10.2.2008 Ještě jednou moc děkuji všem za gratulace k Elišce!!!! Myslím, že to bude velká osobnost, protože se umí řádně prosadit už teď ve 14ti dnech :o)))))))))))
Konečně jsem také zprovoznila poslední video z agiliťácých závodů, na kterých jsme byli 7.10.2007 v Plzni. Teď již můžu normálně prozradit, že tenkrát s Kasíkem běžela teta Jitka :o) (mimochodem naprosto dokonale), protože já jsem už běhat nemohla, přeci jen mě už Eliška tížila :o) Takže v sekci Aktivity - Agility můžete juknout na video. Jíťo, ještě jednou moc moc díky!!!


31.1.2008 Tak se zase po delší době hlásíme a máme pár novinek :o) Tak zaprvé jsem trošku upravila design stránek, ale ještě na tom pracuji, tak prosím omluvte případné nefunkčnosti.

A máme pro vás jedno vetší (nebo spíše OBROVSKÉ :o)))) překvapení). Kasíček miláček se konečně dočkal a má nového kamaráda. Tedy přesněji...kamarádku :o))))) A kdo chce vědět víc, jukněte do Fotek.


3.1.2008 Všechny vás vítáme v novém roce 2008 a přejeme, aby byl aspoň tak dobrý, jako byl rok předcházející!!!

A jak jsme oslavili Silvestra? Jukněte do Fotogalerie.
Archiv novinek