Flyball         

     To jak jsme se dostali k Flyballu, vím naprosto přesně :o). Jednou jsem prohlásila, že flyball je hrozná nuda, že se pes jen honí za míčkem a že pro tibeťáka to tedy rozhodně není. Pak mi to ale vrtalo hlavou a vrtalo a vrtalo....až jsem si řekla, že to tedy vyzkouším, abych si svůj názor ověřila v praxi. No a tak jsme v lednu 2007 vyrazili na první trénink flyballu do Letňan. Neočekávala jsem absolutně nic, spíš jsem byla hodně zvědavá, jak to vlastně vůbec probíhá a hlavně co na to Kas.
     Na začátku nám bylo všechno vysvětleno, jak se skáčí překážky, jak se cvičí rozběhy, odkud se bere míček a jak se pes motivuje. Z prvního tréninku jsem přišla absolutně nadšená, protože takovou atmosféru jsem fakt nikdy nezažila. Kasík překážky znal, takže to mu nedělalo žádný problém. O míček jevil docela zájem, vždycky ho poctivě vzal a odnesl (přes ty překážky - sám od sebe :o) ovšem žádná převratná rychlost (což je vlastně jedna z nejdůležitějších věcí) to tedy nebyla a není dodnes :o)
     Nám se tam ale líbí, takže to budeme zkoušet i nadále. Časem budou určitě i nějaké lepší fotky, zatím máme jen jednu :o)))
Teď již ale můžu s klidným svědomím říct, že FLYBALL tedy rozhodně není žádná nuda a to jsme ho zatím jen okusili. Až se zakousneme :o))) bude to možná i pořádný adrenalin!!!

         

   
Videa:
Jeden z prvních Kasíkových tréninků flyballu (Díky Nety!) Malinko jsme pokročili (pro nezúčastněné to žádný pokrok není :o))) (díky Nety!)
   
   
Kasík na tréninku flyballu v Letňanech 5.4.2007 (Díky Jitko!)